
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який лежак із бязі для середніх порід ваших улюблених тварин. Борти лежанки зроблені з поролону та тканини (бязь), дно — підкладкова тканина, знімна флісова подушка з синтепоном.
Розміри (зовнішні) - 50 см х 70 см х 14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10259 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 803 ₴

