
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей м'який лежак стане улюбленим місцем для сну та відпочинку вашого вихованця. «Комфорт» — легкий і мобільний аксесуар — зручно пересувається з місця на місце, його можна взяти із собою на відпочинок або в подорож, а ваш вихованець отримає знайому річ у новій обставі. Розмістіть лежак там, де звик спати ваш улюбленець. Так він швидше звикне до нового місця для сну та відпочинку.
Тканина — бязь. Ширина — 35 см, довжина — 45 см, висота — 35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10238 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 942 ₴

