
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак м'який. Тканина — бязь. Довжина — 35 см, ширина — 34 см, висота — 32 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10235 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 802 ₴

