
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головний плюс лежанки — мобільність і практичність. Цей симпатичний м'який лежак у формі будочки підійде і кішці, і кошеня, і навіть маленькій породі кімнатних собачок.
Лежанка легко пересувається з місця на місце, її можна брати із собою на відпочинок або дачу.
«Будочку» особливо рекомендують такі породи кішок, як сфінкс. Через те, що немає вовняного покриву, вони гостро потребують закритого, зігрівального лежака.
Розмір — 50 см х 40 см х 50 см. Матеріал — поролон, тканина (бязь).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10233 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 900 ₴

