
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка сумка-переноска для котів і собак, довжина 40 см, висота 35 см, ширина 22 см, тканина бязь, всередині поролон, гумка з карабіном для пристібання тварини, кишеня на лицьовій стороні сумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10223 |
| Різновид тварин | Кошенята "Кішки" Собаки |
- Ціна: 668 ₴

