
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка-будиночок, розмір будиночка — 34 см х 34 см, верхня платформа — 20 см х 30 см, висота всієї кігтеточки — 67 см.
Матеріали — хутро, джут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10203 |
- Ціна: 851 ₴

