
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка зі стовпчиком і іграшками, квадратна платформа — 37 см х 37 см, висота — 72 см.
Столик кігтеточки виготовлений із натурального матеріалу — джуту. Джут абсолютно нешкідливий для тварин. Квадратна платформа обтягнута м'яким хутром. Кігтеточка покликана залишити в спокої ваші меблі, а цікаві іграшки допоможуть кішці полюбити нову річ.
Відучити пухнастих улюбленців точити кігті неможливо, тому купіть їм кігтеточку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Сірий |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10190 |
- Ціна: 536 ₴

