
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця компактна, але дуже потрібна річ для кожного Котогосподара. Кігтеточка «Малюк» не займе багато місця у квартирі. Стійка квадратна платформа, плюс симпатичний м'ячик на підвісі — справжнє свято для вашого вихованця. «Малюк» підійде і для дорослої, гламурної кішки, і для маленького кошеняти, який тільки вчиться відточувати свої кігтики.
Цікава іграшка допоможе привчити кошенята доглядати за кігтиками в певному місці. Не намовляйте свого кошеняти, краще купіть йому кігтеточку «Малюк»!
Розмір платформи — 30 см х 30 см, висота — 42 см.
Матеріал — хутро, джут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Колір | Синій |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10168 |
- Ціна: 360 ₴

