
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Маестро" — затишна лежанка з бязі для середніх порід хатніх улюбленців. Розмір 50 см х 40 см х 20 см. Матеріал — тканина (бязь), наповнення — синтепон, подушка в лежаку знімна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10124 |
- Ціна: 637 ₴

