
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Каприз" — великий затишний лежак із високими бортиками. Виконаний із бязі та поролону. Розмір 59 см х 49 см х 19 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Тип | Лежак |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023 |
- Ціна: 723 ₴

