
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця стильна, зручна кігтеточка розташована на стійкій квадратній платформі, оббитій м'яким хутром. Ваш вихованець може максимально використовувати «Ніку» для відпочинку, гри та, звісно, для заточування кігтиків. Ми зробили варіант кігтеточки, використовуючи природний, екологічно чистий матеріал — сизаль. Цей матеріал виготовляють із волокна листя рослини Агава. Саме про сизаль люблять точити кішки та коти.
Не лайте вашого вихованця за зіпсовані меблі, купіть йому кігтиочку! Розмір платформи — 34 см х 34 см, висота — 62 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Сірий |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10083 |
- Ціна: 470 ₴

