
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця стильна, зручна кігтеточка розташована на стійкій квадратній платформі, оббитій м'яким хутром. Ваш вихованець може максимально використовувати «Ніку» для відпочинку, гри та, звісно, для заточування кігтиків. Ми зробили варіант кігтеточки, використовуючи природний, екологічно чистий матеріал — джут.
Не лайте вашого вихованця за зіпсовані меблі, купіть йому кігтеточку! Розмір платформи — 34 см х 34 см, висота — 62 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Бузковий |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10063 |
- Ціна: 412 ₴

