
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка зі стовпчикоми та іграшкою на пружині, розташовані на м'якій квадратній платформі. Занята іграшка-неваляйко стане справжнім ігровим сюрпризом для вашого пухнастого зрванцю. Кігтеточка «Пружина» — це ідеальний варіант для вашої кішки. Завдяки своєму дизайну та невеликим розмірам, ця кігтеточка стане прекрасним доповненням у будинку, який розвеселить домашня тварина й убезпечить меблі.
Платформа — 37 см х 37 см, висота — 52 см.
Матеріали — хутро, джут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Колір | Синій |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10060 |
- Ціна: 484 ₴

