

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Кубик-рубік" — стійка кігтеточка, ідеально замінить дивани та стіни. У ній є де погратися, поспати та поточити кігтики. Нижня платформа 40 см х 60 см, висота стовпчика — 70 см, кубики розміром 30 см х30 см. Матеріал — хутро, джут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10037 |
| Колір | Бузково-сірий |
- Ціна: 1 671 ₴

