
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка (черпка) "Казка New" має висоту 116 см, нижнє та середнє основи — 40 см х 60 см, верхнє 37 см х 37 см. Матеріал — джут, хутро.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Висота | 1160 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10036 |
| Колір | Коричнево-бежевий |
- Ціна: 2 245 ₴

