
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна платформа (нижня) — 40 см х 40 см, верхня платформа — 30 см х 30 см, середня платформа — 37 см х 37 см, висота кігтеточки — 96 см. Хутро, джут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10029 |
- Ціна: 1 313 ₴

