
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка кутова "Мерідіан". Зручна кігтеточка, яка поміщається в кут кімнати. Висота — 65 см, нижня основа — 40 х 40 см, верхня основа — 35 х 35 см. Матеріали — джут, хутро.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Синій |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10027 |
- Ціна: 603 ₴

