
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кігтеточка «Дерево» — проста та надійна у використанні! Наші дизайнери розробили варіант дряпки, максимально наблизивши його до природних умов — саме про кору дерев люблять поточити свої кігтики дикі котячі. А ваша кішка зможе точити свої кігтики про натуральне волокно — джут, до того ж із кулькою для ігор займатися улюбленою справою їй буде веселіше та цікавіше. Столик кігтеточки виготовлений із натурального матеріалу — джуту, який нешкідливий для тварин.
Квадратна платформа — 37 см х 37 см, діаметр стовпчика — 14,5 см, висота — 72 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мур-Мяу |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10015 |
- Ціна: 832 ₴

