-25%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вік — від 1 року Матеріал — вініл Розмір — 91х56 см Висота борту — 25 см Об'єм — 156 л Вага в пакованні — 1,1 кг Розмір паковання — 24х23х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BW |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52239 |
| Тип | Басейни |
| Вікова група | Діти |
| Габарити | 91х56 см |
| Габарити паковання | 24х23х7 см |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 590 ₴

