-10%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-трансформер Bestway 75052. Матеріал — міцний вініл. Перегородки — технологія COIL BEAM CONSTRUCTION (трубчасті перегородки у формі стаканчиків). Верхня поверхня покрита шорстким шаром флоком, схожим на велюр. Комплектація: сумка для зберігання, самоклейний ремкомплект. Насос до комплекту не входить, купується окремо. Діаметр 112 см; Висота 66 см; Вага 1,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BW |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75052(LIGHT-RED) |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити | Діаметр 112 см; Висота 66 см |
| Кількість місць | Одномісні |
| Максимальне навантаження | 115.0 кг |
- Ціна: 995 ₴

