
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
Матеріал наповнювача: гумова крихта, тирса.
Діаметр: 35 см.
Вага: 25 кг.
Довжина: 110 см.
Кріплення: кільце.
Цвет: Синій.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 35 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-2_Синій |
| Тип кріплення | Кільця |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Гумова крихта + Тирса |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 688 ₴
- В наявності
- Код: MP-2_Синий
Мішок боксерський Циліндр із кільцем h — 110 см ЕЛІТ SPORTKO MP-2 d — 35 см вага — 25 кг Синій
1 688 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

