
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
Матеріал наповнювача: гумова крихта, тирса.
Діаметр: 35 см.
Вага: 30 кг.
Довжина: 150 см.
Кріплення: кільце.
Цвет: Чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 35 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-0_Чорний |
| Тип кріплення | Кільця |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Гумова крихта + Тирса |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 793 ₴
- В наявності
- Код: MP-0_Черный
Мішок боксерський Циліндр із кільцем h — 150 см ЕЛІТ SPORTKO MP-0 d — 35 см вага — 30 кг Чорний
1 793 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

