
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
Матеріал наповнювача: гумова крихта, тирса.
Діаметр: 30 см.
Вага: 40 кг.
Довжина: 150 см.
Кріплення: кільце та ланцюг.
Цвет: Чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 30 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-4091_Чорний |
| Тип кріплення | Кільця |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Ветош |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 2 955 ₴
- В наявності
- Код: MP-4091_Черный
Мішок боксерський Циліндр із кільцем і ланцюгом h — 150 см SPORTKO MP-4091 d — 30 см 40 кг Чорний
2 955 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

