
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
Матеріал наповнювача: деревні тирси.
Діаметр: 19 см.
Вага: 3 кг.
Довжина: 40 см.
Кріплення: ремінь.
Цвет: Чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 19 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-10_Чорний |
| Тип кріплення | На ремені |
| Кількість кріплень | 2 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Ветош |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 815 ₴

