
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
Матеріал наповнювача: гумова крихта, тирса.
Діаметр: 29 см.
Вага: 15 кг.
Довжина: 75 см.
Кріплення: кільце.
Цвет: чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 29 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-6-1_Чорний |
| Тип кріплення | Кільця |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Гумова крихта + Тирса |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 470 ₴
- В наявності
- Код: MP-6-1_Черный
Мішок боксерський Циліндр із кільцем ПВХ h-75 см Бочечка SPORTKO MP-6-1 d-29см вага-15кг Чорний
1 470 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

