
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: тентова тканина.
Матеріал наповнювача: вітош.
Висота: 130см.
Діаметр: 33 см.
Вага: 60кг.
Кріплення: 4 металеві кільця.
Цвет: Чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Висота | 130 см |
| Діаметр | 33 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LV-2808_Чорний |
| Тип кріплення | Цепь |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Ветош |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 2 450 ₴
- В наявності
- Код: LV-2808_Черный
Мішок боксерський Циліндр Тент h — 30 см LEV UR LV — 2808 d — 33 см вага — 60 кг Чорний
2 450 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

