
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: тентова тканина.
Матеріал наповнювача: вітош.
Висота: 150 см.
Діаметр: 33 см.
Вага: 80кг.
Кріплення: 4 металеві кільця.
Цвет: синий.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 кг |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 33 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LV-2807_Чорний |
| Тип кріплення | Цепь |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Ветош |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 2 744 ₴

