
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: тентова тканина.
Матеріал наповнювача: вітош.
Висота: 65 см.
Діаметр: 28см.
Вага: 8кг.
Кріплення: на шлейках.
Цвет: Чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 65 см |
| Діаметр | 28 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LV-2803_Чорний |
| Тип кріплення | На ремені |
| Кількість кріплень | 3 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Ветош |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 365 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV-2803_Черный
Мішок боксерський Циліндр Тент h-65 см LEV UR LV-2803 d — 28 см вага — 8 кг Чорний
1 365 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

