
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• двошаровий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Господар |
| Матеріал | Брезент |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11115 |
| Вага | 0.039 кг |
| Додаткові характеристики | Двошаровий, Регульований розмір |
| Призначення | Для всіх порід |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Нашийники |
| Колір | Зелений |
| теги | 400 мм |
- Ціна: 72 ₴

