


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор вуличний Led світлодіодний вологозахищений IP65 HL-26/150W Smd CW, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-533 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 60mm мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Прожектор |
| Довжина | 330mm мм |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість світлодіодів | 300 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність | 150W |
| Призначення | Для торгових майданчиків |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Холодний (5900-6500К) |
| Поворотний плафон | Да |
| Світлова видатність | 85-90 lm/W |
| Світловий потік | 9000lm |
| Серія | HL-26 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP66 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Промислові |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кут розсіювання | 120 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 280mm мм |
- Ціна: 1 990 ₴

