
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна та безпечна для ножів обробна дошка Kitchen Series Cutting Board S Зробіть повсякденну роботу на кухні приємнішою за допомогою стильної й екологічної обробної дошки серії Kitchen. Ця обробна дошка, виготовлена з паперового композитного матеріалу, має елегантний дизайн, тонку форму та водночас дуже міцну конструкцію. Завдяки поверхні, що не призводить до затуплення ножів і термостійкості до 175 °C, вона стане незамінним помічником як для нарізання продуктів під час приготування їжі, так і для подавання страв під час вечері. Виведіть трапезу на новий рівень!
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ • Ідеальне рішення для оброблення без пошкодження лез • Компактний і елегантний дизайн • Виготовлена з екологічно чистого паперового композитного матеріалу, придатного для миття в посудомийній машині та спроможного витримувати температури до 175 °C ХАРАКТЕРИСТИКИ: Матеріал: паперовий композит Розмір: 203 x 152 x 6 мм Вага нетто: 227 г Придатність для миття в посудомийній машині: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7.4120 |
| Вага, г | 227 |
| Тип | Один предмет |
| Довжина | 20 см мм |
| Матеріал | Біокомпозити + Поліпропілен |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 15 см мм |
- Ціна: 1 952 ₴

