



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний килимок для йоги Sveltus Tapigym — це гнучкий і еластичний килимок, що ідеально підходить для занять йогою. Нековзна та притна на дотик поверхня забезпечує максимальний комфорт тренувань. Для зручності зберігання Sveltus Tapigym обладнаний двома сталевими люверсами (на відстані 50 см).Без фталатів і неприємного запаху.
Два роки гарантії від офіційного представника Sveltus в Україні.К цьому килимку рекомендуємо придбати чохол для транспортування Sveltus.Характеристики: Довжина (см): 170.00 Ширина (см): 60.00 Товщина (см): 0.50
Щільність (кг/м3): 210.00 Вага (кг): 1.00 Колір: Рожевий
Матеріал: ПВХ Гарантія: 2 РОКИ
Виробник: Sveltus (Франція)
Виробник знаменитих гумок для фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus понад 30 років є одним зі світових лідерів у розробленні та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus випускає інноваційні продукти тільки найвищої якості, багато з яких не мають аналогів. Для гарантії максимальної якості всі проєкти, зразки та кінцева продукція Sveltus ретельно тестуються у власних лабораторіях. Бренд представлений у 80 країнах світу, а тепер офіційно і в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Довжина | 170 см |
| Матеріал | PVC |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 см |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-1334 |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні |
| Форма випуску | З отворами |
- Ціна: 1 268 ₴
- В наявності
- Код: SLTS-1334
Килимок для йоги та фітнесу (йога-мат) Sveltus Tapigym рожевий (SLTS-1334) 170х60х0,5 см
1 268 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

