


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний килимок для йоги Sveltus Tapigym — це гнучкий і еластичний килимок, ідеально
, що підходить для занять йогою. Нековзна та приємна на дотик поверхня забезпечує максимальний комфорт тренувань. Для зручності зберігання Sveltus Tapigym обладнаний двома сталевими люверсами (на відстані 50 см).Без фталатів і неприємного запаху.
Два роки гарантії від офіційного представника Sveltus в Україні.К цьому килимку рекомендуємо придбати чохол для транспортування Sveltus.Характеристики: Довжина (см): 170.00 Ширина (см): 60.00 Товщина (см): 0.50 Щільність (кг/м3): 210.00 Вага (кг): 1.00 Колір: блакитне небо Матеріал: ПВХ Гарантія: 2 РОКИ
Виробник: Sveltus (Франція)
Виробник знаменитих гумок для фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus понад 30 років є одним зі світових лідерів у розробленні та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus випускає інноваційні продукти тільки найвищої якості, багато з яких не мають аналогів. Для гарантії максимальної якості всі проєкти, зразки та кінцева продукція Sveltus ретельно тестуються у власних лабораторіях. Бренд представлений у 80 країнах світу, а тепер офіційно і в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Довжина | 170 см |
| Матеріал | PVC |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 см |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-1336 |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні |
| Тип товару | Мати та килимки |
| Форма випуску | З отворами |
- Ціна: 1 268 ₴
- В наявності
- Код: SLTS-1336
Килимок для йоги та фітнесу (йога-мат) Sveltus Tapigym блакитний (SLTS-1336) 170х60х0,5 см
1 268 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

