-27%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поролоновий килимок найвищої якості Sveltus Comfort. Без фталатів і неприємного запаху.Ідеально підійде для фітнесу, пілатесу або йоги.Товщина цього килимка 1.50 см, що робить його м'яким і зручним. Протиковзна поверхня.Для зручного зберігання передбачені люверси (петлі на відстані 50 см). Без фталатів і неприємного запаху.
Два роки гарантії від офіційного представника Sveltus в Україні.Характеристики: Довжина (см): 140.00
Ширина (см): 60.00 Товщина (см): 1.50 Щільність (кг/м3): 110.00 — 140.00 Вага (кг): 2.00 Колір: Синій Матеріал: еластомер Гарантія: 2 РОКИ
Виробник: Sveltus (Франція)
Виробник знаменитих гумок для фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus понад 30 років є одним зі світових лідерів у розробленні та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus випускає інноваційні продукти тільки найвищої якості, багато з яких не мають аналогів. Для гарантії максимальної якості всі проєкти, зразки та кінцева продукція Sveltus ретельно тестуються у власних лабораторіях. Бренд представлений у 80 країнах світу, а тепер офіційно і в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Довжина | 140 см |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-1338 |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні |
| Матеріал | Термопластичний еластомер |
| Тип товару | Мати та килимки |
| Форма випуску | З отворами |
- Ціна: 2 663 ₴

