-27%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний килимок найвищої якості Sveltus Performance ідеально підходить для занять фітнесом, пілатесом або йогою в тренажерному залі та вдома. Дуже простий у догляді.Товщина цього килимка 0.8 см, що робить його м'яким і зручним. Протиковзна поверхня. Для зручного зберігання передбачені люверси (петлі на відстані 50 см)
Без фталатів і неприємного запаху.
Два роки гарантії від офіційного представника Sveltus в Україні.Характеристики: Довжина (см): 140.00 Ширина (см): 60.00 Тиснення (см): 0,8 Вага (кг): 1.40 Колір: Сірий і чорний Матеріал: ПВХ Гарантія: 2 oda
Виробник: Sveltus (Франція)
Виробник знаменитих гумок для фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus понад 30 років є одним зі світових лідерів у розробленні та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus випускає інноваційні продукти тільки найвищої якості, багато з яких не мають аналогів. Для гарантії максимальної якості всі проєкти, зразки та кінцева продукція Sveltus ретельно тестуються у власних лабораторіях. Бренд представлений у 80 країнах світу, а тепер офіційно і в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Довжина | 140 см |
| Матеріал | PVC |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-1345 |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні |
| Тип товару | Мати та килимки |
| Форма випуску | З отворами |
- Ціна: 2 569 ₴
- В наявності
- Код: SLTS-1345
Килимок для йоги та фітнесу (йога-мат) Sveltus Performance (SLTS-1345) 140х60х0,8 см
3 505 ₴
2 569 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

