

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний м'яч для фітнесу (фітбол) Sveltus Gymball ABS — це найкращий варіант для пілатесу або фітнесу!М'яч обладнаний системою "Анті вибух" (ABS). Підходить вагітним. Без фталатів і неприємного запаху. Найвища якість! Два роки гарантії від офіційного представника Sveltus в Україні. У комплекті 2 стопори. Характеристики: Диаметр (см): 65.00 Максимальне навантаження (кг): 120.00 Вага (кг): 1.00 Світло: червоний Матеріал: ПВХ Гарантія: 2 РОДА
Виробник: Sveltus (Франція)
Виробник знаменитих гумок для фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus понад 30 років є одним зі світових лідерів у розробленні та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus випускає інноваційні продукти тільки найвищої якості, багато з яких не мають аналогів. Для гарантії максимальної якості всі проєкти, зразки та кінцева продукція Sveltus ретельно тестуються у власних лабораторіях. Бренд представлений у 80 країнах світу, а тепер офіційно і в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Діаметр | 65 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антирозрив | Да |
| Артикул | SLTS-0330 |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні |
| Комплектація | Тільки м'яч |
| Навантаження | До 120 кг |
| Розмір | 65 см |
| Тип | Фітбол класичний |
| Тип товару | М'ячі |
- Ціна: 1 261 ₴

