
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яч для пілатесу Sveltus Soft Ball ідеально підходить для релаксу, зміцнення м'язів, занять гімнастикою, фітнесом, пілатесом або іншими видами спорту. Рівень надування м'яча легко регулюється за допомогою спеціальної соломинки (у комплекті), це дає змогу виконувати різноманітніший спектр вправ з огляду на всі технічні вимоги. М'яч Sveltus Soft Ball можна використовувати у воді. Без фталатів і неприємного запаху. Найвища якість!
Характеристики:
Вага (кг): 0,12
Діаметр (см): 22-24 см
Колір: фіолетовий
Матеріал: ПВХ
Допуск: +/- 10%.
Виробник: Sveltus (Франція)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Діаметр | 24 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-0423-1 |
| Тип | Круглі |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Вага: 0.12 кг |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні. |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | З насосом |
| Розміри | 24 см |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
- Ціна: 304 ₴

