
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний м'яч для фітнесу (фітбол) Sveltus Gymball ABS — це найкращий варіант для пілатесу або фітнесу!
М'яч обладнаний системою "Анти вибух" (ABS).
Підходить вагітним. Без фталатів і неприємного запаху.
Допуск O: +/- 10%.
У комплекті 2 стопори.
М'яч упакований у фірмову коробку, тому чудово підійде як подарунковий варіант.
Характеристики:
- Діаметр (см): 55.00
- Максимальне навантаження (кг): 120.00
- Вага (кг): 0,90
- Колір: Жовтогарячий
- Матеріал: ПВХ
Виробник: Sveltus (Франція)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Діаметр | 55 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-0496 |
| Тип | Круглі |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Вага: 0.90 кг |
| Доставка/оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні. |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Антирозрив |
| Розміри | 55 см |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
- Ціна: 1 164 ₴

