-21%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний двомісний матрац Intex чудово підійде для відпочинку вдома або на дачі. Практичний матрац зроблений із водонепроникного вінілу та є досить міцним. Технологія Fiber-Tech до складу, якого входять тисячі високоміцних поліефірних волокон, цей надувний матрац забезпечує підвищений комфорт, стабільність і підтримку. Високоміцні поліефірні волокна не розтягуються з плином часу, що дасть змогу використовувати матрац довгий час. Комплект містить: матрац, 2 подушки, насос Розмір: 152 х 203 х 25 см. Максимальне навантаження: 273 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64765 |
| Габарити | 203 x 152 x 22 см |
| Кількість місць | Двомісні |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ, велюр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 100 ₴

