-29%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний, стильний і простий у використанні велюр матрац Intex 64755 Синій 183 x 203 x 25 см готовий стати Вашим незамінним помічником у будь-яку пору року. Такий атрибут буде актуальним і під час подорожей на природу, і під час відвідування гостей, коли кожного необхідно забезпечити комфортабельним місцем для відпочинку. Розроблена відповідно до міжнародних стандартів і гігієнічних норм, компактно складана модель має приємне, флоковане покриття, завдяки якому постільна білизна не зісковзуватиме на підлогу, коли Ви спите. Завдяки спеціальній шорстковій поверхні матрац не вимагає особливих зусиль під час догляду, його легко очистити від пилу, застосовуючи звичайну вологу губку. Ущільнений вініл і надійно проклеєні в стратегічних місцях шви, сучасні технології у виготовленні внутрішньої частини та матеріали першокласної якості гарантують довговічний термін експлуатації. Матрац легко витримує високі навантаження ваги до 273 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64755 |
| Вага | 5 кг |
| Тип | Матрасы |
| Габарити | 183-203-25 см |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Кількість місць | Двомісні |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ, велюр |
| Колір | Синій |
- Ціна: 990 ₴

