-28%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний велюр матрац Intex 64756 Синій 76х191х25 см представлений в оновленій, покращеній колекції Classic Downy Airbed Dura-Beam для найвимогливіших цінувальників першокласної якості. Модель виготовлена відповідно до технології Fiber-Tech, має внутрішні перегородки, зроблені з безлічі поліефірних волокон. Завдяки спеціальній внутрішній структурі матрац стає набагато міцнішим, легшим і надійнішим. Інноваційна технологія виготовлення унеможливлює розрив внутрішніх перегородок, завдяки чому неабияк зросла довговічність виробу. Приємне для тактильних відчуттів, флоковане покриття матраца не дає змогу зісковзувати постільну білизну, і водночас швидко та легко чиститься. Функціональний клапан 2-в-1 дає змогу накачувати матрац будь-яким механічним або електричним насосом Intex. У наборі з матрацом передбачена самоклейна латочка на випадок пошкоджень. Модель розміром 76х191х25 см у компактному пакованні 9x24x31 см вагою всього 2,04 кг легко витримує чималі навантаження до 99 кг, що робить матрац вдалим вибором і для дітей, і для дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64756 |
| Тип | Матрасы |
| Габарити | 76х191х25 см |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Кількість місць | Одномісні |
| Максимальне навантаження | 99 кг |
| Матеріал | ПВХ, велюр |
- Ціна: 585 ₴

