
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бутербродниця має великі поверхні для випікання, це дає змогу готувати одночасно два дуже великі бутерброди: 250 х 150 мм. Область для випікання більша на 50%, порівнюючи зі звичайними бутербродницями.
Пристрій може зберігатися у вертикальному положенні, що дає змогу економити простір
Два світлодіоди: індикатор вмикання живлення/прогрітий до робочої температури та готовий
Поверхні для випікання з антипригарним покриттям
теплоізолювальний корпус
Автоматичне блокування кришки
Нековзні ніжки
Вага: 2,35 кг
Потужність: 900 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domo |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | є |
| Артикул | 72 |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина шнура | 90 см |
| Змінні пластини | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість відділів/вафель | 2 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність | 900 |
| Регулятор температури | Немає |
- Ціна: 1 550 ₴

