


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великі вафлі в максимально компактному пристрої!
Дуже великі пластини для випікання для двох великогабаритних вафель: 230 х 135 мм.
+ 35% поверхні випічки проти класичної вафельниці
Стоїть вертикально для зручного та компактного зберігання
- Два індикатори: під'єднані та готові до використання
- Антипригарне покриття
- Прохолодний сенсорний корпус
- Фіксатор-кліпса
- Антитувальні ніжки
- 900 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domo |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Є |
| Індикатор роботи | є |
| Артикул | 150 |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина шнура | 71,5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділів/вафель | 2 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Пластини для приготування | Незмінні |
| Потужність | 900 |
| Регулятор температури | немає |
| Розмір готової вафлі | 25 x 15 см |
| Товщина вафлі | 2 см |
- Ціна: 1 850 ₴

