-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичне відкривання для пляшок металеве з магнітною кришкою
Автоматична відкривачка для пляшок із магнітною кришкою з неіржавкої сталі
З магнітною відкривачкою для пляшок ви можете відкривати напої більш стильно, легко та практично.
Забудьте про труднощі під час відкриття напою!
Інноваційний відкривач, легкий, швидкий, не гнеться кришку, чудово підходить для дому, барів і ресторанів, автоматичний і легкий.
Просто помістіть відкривачку на пляшку та натисніть на верхню частину відкривачки. Він дуже простий у використанні.
Характеристика:
Розмір: 8,5 х 5,2 х 4,4 см
Срібний колір
Матеріал: нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Відкривачка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5734 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Розміри | 85*52 мм |
- Ціна: 108,55 ₴



