




Що таке ультразвукове очищення шкіри?
В основі роботи лежить механічний вплив звукових хвиль різної частоти на клітини шкіри. Ультразвуковий скрабер має частоту імпульсу на 30 кГц, яка оптимально підходить для дбайливого атравматичного очищення шкіри від відмерлих частинок і накопичених забруднень.
Результати використання:
Очищення від зайвого себуму, пилу та забруднень
- Мікромасаж на клітинному рівні, який стимулює кровообіг
- Відлущування ороговілих частинок і відмерлих клітин
- Профилактика акне
- Стабілізування робіт шкірних залоз
- Оновлення шкірного покриву
Доступні чотири режими роботи: очищення, зволоження, експорт іонів, імпорт іонів
Працює від акумулятора 500 mAh, що дуже зручно для домашнього використання. Ідеальний помічник у будь-яку пору року. Влітку почистити пори від зайвого жиру, взимку позбавить лущення. У будь-який час допоможе Вашій косметиці з догляду глибше проникнути в шкіру, а також зробить мікромасаж.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ubeauty |
| Область застосування | Шия |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38029 |
| Вага | 0,2 кг |
| Вага в пакованні | 0,2 кг |
| Тип | Прилад для пілінгу |
| Час заряджання | 2,5-3 часа |
| Час роботи | 2,5 години |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 4*2*13 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 5*2*15 см |
| Додаткові характеристики | Доступні чотири режими роботи: очищення, зволоження, експорт іонів, імпорт іонів |
| Комплект постачання | Коробка, ультразвуковий скрабер, зарядний шнур, інструкція. |
| Потужність | 1,5 Вт |
| Система живлення | Акумулятор |
| Сумісність | Для жінок, для чоловічка |
| Тип прибора | Прилади для догляду за шкірою обличчя |
- Ціна: 1 078 ₴
- В наявності
- Код: 38029
Скрабер портативний ультразвуковий для чищення обличчя з EMS і іонізацією Ubeauty Beauty Effect WAU-55
1 999 ₴
1 078 ₴
- +380 (68) 459-07-33



