




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Основний відсік закривається клапаном на липучці. В основному відділенні розміщений відсік для питної системи з можливістю виведення трубки назовні. Передня кишеня на блискавці. У рюкзаку сітчаста дихаюча спинка. Також є регульовані сітчасті вентильовані лямки та регульований нагрудний ремінь. Є ручка з нейлону.
Характеристики
- Матеріал: поліестер 600 Ден
- Колір: чорний із синім
- Розміри: 19х43х3 см
- Об'єм: 2 л
- Вага: 255 г
- Країна реєстрації бренда: Olpran, Чехія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olpran |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 43 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості велосумки | Вентильована спинка |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1977064000 |
| Кількість кистей | 1 |
| Тип рюкзака | Велорюкзаки |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Чорний з синім |
- Ціна: 712,80 ₴




