




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Основний відсік закривається на блискавці, яка розташована вздовж спинки. На лицьовій стороні рюкзака розташовані дві кишені на блискавці та відкрита кишеня. Сітчаста дихаюча спинка. Також є регульовані сітчасті вентильовані лямки та регульований нагрудний ремінь. Є ручка з нейлону.
Характеристики
- Матеріал: поліестер 600 Ден
- Колір: чорний із сірим
- Розміри: 19х43х3 см
- Об'єм: 2 л
- Вага: 255 г
- Країна реєстрації бренда: Olpran, Чехія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olpran |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 43 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості велосумки | Вентильована спинка |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1969521740 |
| Кількість кистей | 1 |
| Об'єм | 2 |
| Тип рюкзака | Велорюкзаки |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Чорний з сірим |
- Ціна: 752,40 ₴

