




Йога-мат Фенікс від Бодхи підходить для будь-якого стилю йоги. Під дією вологи його поверхня стає ще надійнішою для зчеплення.
Матеріал: низ — натуральний каучук, верх — поліуретан. Ви можете тренуватися на обох поверхнях, позаяк мат двосторонній.
Йога мат виготовлений без латексу, важких металів, барвників AZO.
Килимки з поліуретану пропонують дуже гарне зчеплення навіть у разі інтенсивних практиків йоги. Ідеально підходить для практикуючих, які не відчувають достатнього контакту та фіксації з поверхнею, займаючись на килимах із ПВХ.
Ми рекомендуємо протирати килимок після занять йогою злегка вологою ганчіркою. Скручуйте килимок лише тоді, коли він повністю висох. Будь ласка, не використовуйте очисні засоби на основі спирту на поліуретановому покритті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12004 |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральний каучук, Поліуретан |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 |
- Ціна: 3 740 ₴



