
Універсальні масажні м'ячики ідеально підходять як професійним спортсменам, так і аматорам.
Застосовуються для самостійного точкового масажу проблемних м'язових зон або окремих м'язів рук, шиї та ніг, розташованих не тільки на поверхні, але й глибоколижніх, без відвідування медичних установ і лікарів.
Також їх рекомендують як засіб для розслаблення м'язів і фасції (абоболочка), поліпшення гнучкості, зняття напруження після посилених тренувань, відновлення м'язової активності.
Вони дуже компактні, легкі та не вимагають особливих знань або підготовки для використання.
Масажний м'яч виготовлений із високоякісної піни EPP з ідеально підібраною щільністю. Ця піна гіпоалергенна та не має запаху, а м'яч дуже легкий. Завдяки тому, що піна EPP водонепроникна, м'ячик можна мити після кожного тренування.
Характеристики
Твердість: дуже жорстка
Діаметр: 8 см
Матеріал: піна EPP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amber |
| Діаметр | 8 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7313 |
| Довжина | 8 мм |
| Матеріал | піна EPP |
| Призначення | Для ніг, для рук, для спини, для тіла, для шиї |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | М'ячі |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 110 ₴

