

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок для йоги під плечі Bodhi — невелика підставка під плечі, послугує ефективною опорою в йога-практиці. Блок виготовлений із піни EVA та підтримує плечі в таких асанах, як-от стійка на плечах (Salamba Sarvangasana) або півг (Halasana).
Використовуючи опорний блок, ви неабияк полегшите тиск на шийний відділ хребта, виконання асан стане безпечнішим і комфортнішим.
Рекомендуємо для стійки на плечах і плуга придбати мінімум 2 штуки.
Розміри: 30.5 х 20.5 х 5 см
Можна мити, аксесуар придатний для вторинного перероблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Матеріал | EVA піна |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7281 |
| Довжина | 30.5 мм |
| Тип | Блоки |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 20.5 см мм |
- Ціна: 580 ₴

